Marzysz o nagraniu płyty, piosenki w komfortowych, profesjonalnych warunkach i przyjaznej atmosferze na najlepszych instrumentach i wzmacniaczach? Chciałbyś nagrać partię gitary, riff, solówkę na gitarach Petrucciego, Zakka Wylde, Stevie Vai‚a, Dino Cazaresa, Head`a lub Munky‚ego?

U nas jest to możliwe! Nasze studio oferuje dostęp do ogromnej ilości sprzętu gitarowego, którego nie znajdziesz w żadnym studio ani sklepie muzycznym.

Nasze studio oferuje dostęp do ogromnej ilości sprzętu gitarowego, którego nie znajdziesz w żadnym studio ani sklepie muzycznym. Instrumenty, wzmacniacze i efekty, które posiadamy są w większości unikatowe. Część z nich była używana osobiście przez światowej sławy muzyków. Ponadto mamy instrumenty wyprodukowane w Craft i Custom Shopach w USA i Japonii.
O niektórych z tych instrumentów, wzmacniaczy, efektów w Polsce można było do tej pory jedynie poczytać. U nas możesz ich użyć do pracy w naszym studio.

Wszyscy nasi pracownicy są pasjonatami nie tylko gitar ale i muzyki gitarowej, dlatego też mogą posłużyć swą radą przy nagraniach.

W pełni zadbaliśmy o to, aby każdy kto będzie korzystać z naszych usług, spędzał czas w przyjaznej atmosferze i czuł się komfortowo.

Dlatego też, podczas pobytu w naszym studio, można skorzystać m.in. z:

  • Sklepu muzycznego (dodatkowe rabaty dla klientów studia)
  • Serwisu lutniczego (gitarowego)
  • Restauracji
  • Pokoju wypoczynkowego
  • Sali prób

Dla przyjezdnych istnieje możliwość wynajęcia pokoi (za dodatkową opłatą).